SLUŽBA, KTERÁ SE VÁM MŮŽE HODIT

Na základě několikaleté spolupráce s řadou škol, jejichž výsledkem jsou tisíce kvalitních DVD, jež potěšily děti i dospělé, a na základě průzkumu, při němž jsme na řadě škol narazili na velice nekvalitní a navíc drahé záznamy mnohdy unikátních školních událostí, jsme se rozhodli vytvořit speciální obor své činnosti, a to:

ŠKOLNÍ DVD

Do této kategorie patří profesionální pořízení a zpracování záznamů a následná výroba kvalitních potištěných DVD z takových událostí, jakými jsou třeba:

ŠKOLNÍ AKADEMIE A BESÍDKY

VÝROČÍ ŠKOL

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

PARTNERSKÁ SETKÁNÍ

a vedle toho i

PREZENTAČNÍ DVD ŠKOL

Namítáte-li, že si takovou službu Vaše škola nemůže dovolit, následující sazebník Vás přesvědčí o opaku a naznačí, proč s námi některé školy, včetně venkovských, spolupracují pravidelně už několik let.

Tajemství je hlavně v tom, že zejména na rodiče a prarodiče je (alespoň co se "nafilmovaného dítka" týká) spolehnutí, a tak se objednávky pohybují v řádech desítek a často i stovek kopií DVD, čímž se dostáváme na úroveň cen přinejmenším "lidových"...

SAZEBNÍK PRO ROK 2016:

Ceny v tabulce zahrnují: profesionální záznam akce (natáčení v rozsahu 1 frekv., tj. 6 hodin), dopravu do 30 km, základní střih, titulky, hudební podkres (archivní bez aut.poplatků), duplikaci a potisk DVD, materiál vč. CD nebo DVD-boxu.

Počet kopií

Cena Kč za ks:

Uvedené ceny jsou bez DPH 20%, minimální objednávka 20 ks.

Ceník je orientační - přesná kalkulace bude předložena obratem na základě konkrétního zadání.

Příplatkové úkony:

- rozšířené natáčení (každá další frekvence 2000.-Kč)

- specifické požadavky na kvalitu zvukového záznamu (umělecké výkony atd.): dle rozsahu

- letecké a jiné speciální záběry: plné krytí nákladů na související služby

- natáčení v náročných podmínkách (extrémní prašnost nebo vlhkost, teploty nad 35°C a pod -10°C aj.): + 30%

- speciální postprodukce (grafika, animace, náročné zvuk. úkony aj.): dle rozsahu

- komentář (česky) 1000.-Kč

- komentář cozojazyčný vč. překladu: dle rozsahu

- hudba, chráněná aut. právy: dle sazebníku ochranných organizací

- individuální požadavky na obal: dle rozsahu

- natáčení v zahraničí: plné krytí cestovních nákladů

- doprava nad 30 km: 6.-Kč/km